Pokoje Kościelisko
 
 Pokoje do wynajęcia
Tatry i Podhale
Beskid Śląski
Beskid Żywiecki
Pieniny
Karkonosze
 
 Dodaj obiekt
wpis od 30pln z VAT
 
 
 Polecane pokoje
 DOM WCZASOWY U TOPORA
DOM WCZASOWY 'U TOPORA'
Baseny, wyśmienita kuchnia ...


Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska


 
 
 
 
 KONTAKT
napisz do nas!
 
 
 
 
 Pokoje do wynajęcia w Polsce
wybrano Pokoje gościnne
 
zANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKO
34-511 Kościelisko
tel.
 
 
Zamawiając nocleg powołaj się na serwis SPANKO.INFO

ANNA RELAKS W GÓRACH malowniczo położona Willa Anna, z której rozciąga się PIĘKNY widok na polskie Tatry.

Gospodyni Pani Ania gości otacza nie tylko hojną gościnnością, ale i wprowadza w nastrojowy klimat dzięki swojej poezji i góralskim gadkom zasłyszanym od taty, które przekazuje kolejnym pokoleniom domowników i gości.

Przygotowując regionalne smakołyki dla odwiedzających ją turystów, haftuje również niezwykłej urody chusty i stroiki, którymi ozdabia stroje podhalańskie.

Tych, którzy już napatrzą się na Tatry z okien i balkonów Willi Anna, zaprasza na relaksujący odpoczynek do wypielęgnowanego ogrodu, który otacza dom.

Oprócz noclegu oferujemy domowe posiłki (śniadania)

Posiadamy miejsce parkingowe oraz ładny ogród, w którym można urządzić grillowanie (bezpłatnie), oraz ognisko (drobna opłata tylko za drzewo)

Niedaleko znajduje się kąpielisko na Szymaszkowej (1,5 km), Dolina Kościeliska, szlaki turystyczne. Można zorganizować wypady na Słowację.

Szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi. To dla nich został specjalnie przygotowany plac zabaw.

Villa Anna ma 8 pokoi. Pokoje 2, 3, lub 4-osobowe oraz dwupokojowy domek w ogrodzie. Pokoje 2-osobowe z kuchnią, łazienką i balkonem. Małe pieski mile widziane.

Odległości

500 m do wyciągów narciarskich

2,5 km do Polany Szymaszkowej (15 zł wypożyczenie sprzętu)

7 km do wyciągu narciarskiego Witów

9 KM termy w Chochołowie

Ceny:

35zł za osobę za noc (bez śniadania)

40zł.domek dwupokojowy lipiec sierpień wrzesień

50zł za osobę za noc (ze śniadaniem: góralska jajecznica z kawą i herbatą lub chrupkie pieczywo z wędlinką, serem i ogórkiem.

Zapraszamy serdecznie

ceny do uzgodnienia

zANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKOzANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKO

obecnie materiał wideo niedostępny!

obecnie brak ofert specjalnych!

Pokoje gościnne inne oferty
 
created by VIANEA pokoje zANNA RELAKS W GÓRACH - NOCLEGI KOŚCIELISKO Kościelisko